ITTUK150A
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ITTUK150A
Producator / Marca: Cynergy3
Descrierea produsului TEMP PROBE K TYPE 6X150MM 1/4"NP
Foi de date: ITTUK150A.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 543 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 543 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ITTUK150A
Număr parc ITTUK150A Producător Cynergy3
cantitate valabila 543 pcs Fișa cu date ITTUK150A.pdf
Tipul terminalului Enclosed Terminals Interval de temperatură 0 ~ 1350°C
Serie ITTU Alte nume 725-1754
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Lungime - tub de protecție 150mm
Lungime - Sârmă de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Element Tip K - Type Diametru - tub de protecție 6mm