EL240A30-12
CrydomCrydom
EL240A30-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EL240A30-12
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Foi de date: EL240A30-12.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EL240A30-12
Număr parc EL240A30-12 Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2468 pcs Fișa cu date EL240A30-12.pdf
Tensiune - Încărcare 24V ~ 280V Tensiune - intrare 10 ~ 14VDC
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187"/0.250" Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie EL ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Tipul de ieșire AC, Zero Cross
Alte nume CC2449 Tipul de montare Chassis Mount
Încărcați curentul 30A descriere detaliata Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module