EL240A30-12N
CrydomCrydom
EL240A30-12N Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EL240A30-12N
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
Foi de date: EL240A30-12N.pdf
  • Mesaj
Specificațiile EL240A30-12N
Număr parc EL240A30-12N Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 2748 pcs Fișa cu date EL240A30-12N.pdf
Tensiune - Încărcare 24V ~ 280V Tensiune - intrare 10 ~ 14VDC
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187"/0.250" Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie EL ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Tipul de ieșire AC, Zero Cross
Alte nume CC2450 Tipul de montare Chassis Mount
Încărcați curentul 30A descriere detaliata Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
EL240A30-24N
EL240A30-24N
Producători: Crydom
Descriere: SSR RELAY SPST-NO 30A 24-280V
In stoc: 2671 pcs
Descarca: EL240A30-24N.pdf
RFQ
EL240A30-05NP
EL240A30-05NP
Producători: Crydom
In stoc: 2569 pcs
Descarca: EL240A30-05NP.pdf
RFQ
EL240A30-12NP
EL240A30-12NP