EL240A20R-24
CrydomCrydom
EL240A20R-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EL240A20R-24
Producator / Marca: Crydom
Descrierea produsului SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V
Foi de date: 1.EL240A20R-24.pdf2.EL240A20R-24.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EL240A20R-24
Număr parc EL240A20R-24 Producător Crydom
Descriere SSR RELAY SPST-NO 20A 24-280V Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2729 pcs Fișa cu date 1.EL240A20R-24.pdf2.EL240A20R-24.pdf
Tensiune - Încărcare 24V ~ 280V Tensiune - intrare 21 ~ 27VDC
Stilul de terminare Quick Connect - 0.187"/0.250" Pachetul dispozitivului furnizor -
Serie EL ambalare Bulk
Pachet / Caz Module Tipul de ieșire AC
Alte nume CC1779
EL240A20R24
Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Încărcați curentul 20A