6HDD15SAM99B70X
Prezentarea produsului
Număr parc: 6HDD15SAM99B70X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT
Foi de date: 6HDD15SAM99B70X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6HDD15SAM99B70X
Număr parc 6HDD15SAM99B70X Producător Conec
Descriere CONN D-SUB HD RCPT 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4909 pcs Fișa cu date 6HDD15SAM99B70X.pdf
Sârmă ecartament 20 AWG Voltaj 60V
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 1 (DE, E) High Density
Materialul Shell, Finish Copper Alloy, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Flansa Caracteristică Mating Side (4-40) Caracteristici Mounting Hardware
descriere detaliata 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A