6HDD15PAM99B50X
ConecConec
Conec
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 6HDD15PAM99B50X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT
Foi de date: 6HDD15PAM99B50X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6HDD15PAM99B50X
Număr parc 6HDD15PAM99B50X Producător Conec
Descriere CONN D-SUB HD PLUG 15POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5499 pcs Fișa cu date 6HDD15PAM99B50X.pdf
Sârmă ecartament 22 AWG Voltaj 60V
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 1 (DE, E) High Density
Materialul Shell, Finish Copper Alloy, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Flansa Caracteristică Cable Side (4-40); Mating Side (4-40) Caracteristici Grounding Indents
descriere detaliata 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A