6HDD26PAM99B30X
Prezentarea produsului
Număr parc: 6HDD26PAM99B30X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT
Foi de date: 6HDD26PAM99B30X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6HDD26PAM99B30X
Număr parc 6HDD26PAM99B30X Producător Conec
Descriere CONN D-SUB HD PLUG 26POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4209 pcs Fișa cu date 6HDD26PAM99B30X.pdf
Sârmă ecartament 22 AWG Voltaj 60V
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A) High Density
Materialul Shell, Finish Brass, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 26
Tipul de montare Panel Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (4-40) Caracteristici Grounding Indents
descriere detaliata 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 3A