GMB633PC32
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMB633PC32
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului CIR BRKR THERM-MAG 32A 240VAC
Foi de date: GMB633PC32.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GMB633PC32
Număr parc GMB633PC32 Producător Carlo Gavazzi
Descriere CIR BRKR THERM-MAG 32A 240VAC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1152 pcs Fișa cu date GMB633PC32.pdf
Tensiunea nominală - AC 240V Serie GMB63
Alte nume 1864-1366 Numărul de polonezi 3
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Tensiunea de iluminare (nominala) - lumină None
Ratingul curent 32A Întrerupător tip Thermal Magnetic