GMB633PC30
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMB633PC30
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului CIR BRKR THERM-MAG 30A 240VAC
Foi de date: GMB633PC30.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GMB633PC30
Număr parc GMB633PC30 Producător Carlo Gavazzi
Descriere CIR BRKR THERM-MAG 30A 240VAC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1094 pcs Fișa cu date GMB633PC30.pdf
Tensiunea nominală - AC 240V Serie GMB63
Alte nume 1864-1365 Numărul de polonezi 3
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Tensiunea de iluminare (nominala) - lumină None
Ratingul curent 30A Întrerupător tip Thermal Magnetic