GMB633PC25
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB633PC25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMB633PC25
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului CIR BRKR THERM-MAG 25A 240VAC
Foi de date: GMB633PC25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GMB633PC25
Număr parc GMB633PC25 Producător Carlo Gavazzi
Descriere CIR BRKR THERM-MAG 25A 240VAC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1447 pcs Fișa cu date GMB633PC25.pdf
Tensiunea nominală - AC 240V Serie GMB63
Alte nume 1864-1363 Numărul de polonezi 3
Tipul de montare DIN Rail Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Tensiunea de iluminare (nominala) - lumină None
Ratingul curent 25A Întrerupător tip Thermal Magnetic
Tipul actuatorului Lever
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
GMB633PC2
GMB633PC2
Producători: Carlo Gavazzi
Descriere: CIR BRKR THERM-MAG 2A 240VAC