MS3100E22-13P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100E22-13P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS
Foi de date: MS3100E22-13P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 953 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MS3100E22-13P
Număr parc MS3100E22-13P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 953 pcs Fișa cu date MS3100E22-13P.pdf
Tensiune - evaluat 900VAC, 1250VDC Introduceți atribute Environment Resistant
Materialul Shell, Finish - Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
Starea RoHS Bulk Alte nume IMS3100E22-13P
MS3100E2213P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 5
Tipul de montare Panel Mount, Flange Codul producătorului MS3100E22-13P
Diametru mare furnizat 22-13 Caracteristici Strain Relief
Descriere extinsă 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Descriere CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS
Ratingul curent 22A, 41A Curent - maxim / contact Threaded