MS3100E22-12SF187
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100E22-12SF187
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3100E22-12SF187.pdf2.MS3100E22-12SF187.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3100E22-12SF187
Număr parc MS3100E22-12SF187 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5201 pcs Fișa cu date 1.MS3100E22-12SF187.pdf2.MS3100E22-12SF187.pdf
Voltaj 900VAC, 1250VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3100E22-12SF187
MS3100E2212SF187
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 5 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A, 74A Contact Finisare Grosime - Împerechere -