MS3100E22-14PZ
Prezentarea produsului
Număr parc: MS3100E22-14PZ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Foi de date: 1.MS3100E22-14PZ.pdf2.MS3100E22-14PZ.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MS3100E22-14PZ
Număr parc MS3100E22-14PZ Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3853 pcs Fișa cu date 1.MS3100E22-14PZ.pdf2.MS3100E22-14PZ.pdf
Voltaj 500VAC, 700VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie Military, MIL-DTL-5015, MS
ambalare Bulk Alte nume IMS3100E22-14PZ
MS3100E2214PZ
Orientare Z Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Cable Clamp
Tipul de fixare Threaded descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Ratingul curent 22A Contact Finisare Grosime - Împerechere -