MDM-37SH028F
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-37SH028F
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO 37POS SKT 12" YEL
Foi de date: 1.MDM-37SH028F.pdf2.MDM-37SH028F.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 756 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-37SH028F
Număr parc MDM-37SH028F Producător Cannon
Descriere MICRO 37POS SKT 12" YEL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 756 pcs Fișa cu date 1.MDM-37SH028F.pdf2.MDM-37SH028F.pdf
folosire - Tip D-Type, Micro-D
ecranare - Serie MDM
Alte nume IMDM-37SH028F
MDM37SH028F
Numărul de poziții 37
Lungime 1.00' (304.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contactați Finish Thickness -