MDM-37SH028P
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-37SH028P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO 37POS SKT 12" YEL
Foi de date: 1.MDM-37SH028P.pdf2.MDM-37SH028P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-37SH028P
Număr parc MDM-37SH028P Producător Cannon
Descriere MICRO 37POS SKT 12" YEL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1101 pcs Fișa cu date 1.MDM-37SH028P.pdf2.MDM-37SH028P.pdf
folosire - Tip D-Type, Micro-D
ecranare - Serie MDM
Alte nume IMDM-37SH028P
MDM37SH028P
Numărul de poziții 37
Lungime 1.00' (304.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
descriere detaliata D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.00' (304.80mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Culoare Multiple
Al doilea conector Individual Wire Leads Primul conector Receptacle, Female Sockets
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MDM-37SH028P-A174
MDM-37SH028P-A174
Producători: Cannon
Descriere: MICRO 37 F 12" YEL JACKP