MDM-37SH027P
Prezentarea produsului
Număr parc: MDM-37SH027P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT
Foi de date: 1.MDM-37SH027P.pdf2.MDM-37SH027P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MDM-37SH027P
Număr parc MDM-37SH027P Producător Cannon
Descriere CONN MICRO-D RCPT 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1168 pcs Fișa cu date 1.MDM-37SH027P.pdf2.MDM-37SH027P.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Wire Leads Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
ambalare Bulk Alte nume IMDM-37SH027P
MDM37SH027P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flansa Caracteristică Mating Side, Female Screwlock (2-56) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 37 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 3A