KPT08F22-32P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F22-32P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08F22-32P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 365 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 365 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F22-32P
Număr parc KPT08F22-32P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 365 pcs Fișa cu date KPT08F22-32P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT08F22-32P
KPT08F2232P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 32 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)