KPT08F20-41S
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F20-41S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08F20-41S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 490 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 490 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F20-41S
Număr parc KPT08F20-41S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 490 pcs Fișa cu date KPT08F20-41S.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume KPT08F2041S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)