KPT08F22-21S
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08F22-21S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08F22-21S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 445 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 445 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT08F22-21S
Număr parc KPT08F22-21S Producător Cannon
Descriere CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 445 pcs Fișa cu date KPT08F22-21S.pdf
Voltaj 1000VAC, 1400VDC terminare Solder Cup
ambalare Bulk Alte nume KPT08F2221S
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 21 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Ratingul curent 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Plug, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT08F22-21SZ
KPT08F22-21SZ
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG FMALE 21POS SOLDER CUP
In stoc: 384 pcs
Descarca: KPT08F22-21SZ.pdf
RFQ
KPT08F20-39P
KPT08F20-39P
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 39POS SOLDER CUP
In stoc: 490 pcs
Descarca: KPT08F20-39P.pdf
RFQ
KPT08F22-34PX
KPT08F22-34PX
Descriere: CONN PLUG MALE 34POS SOLDER CUP
In stoc: 414 pcs
Descarca: KPT08F22-34PX.pdf
KPT08F22-21SW
KPT08F22-21SW