KPT08B22-55P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08B22-55P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 55POS W/PIN INLINE R/A
Foi de date: 1.KPT08B22-55P.pdf2.KPT08B22-55P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT08B22-55P
Număr parc KPT08B22-55P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 55POS W/PIN INLINE R/A Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6591 pcs Fișa cu date 1.KPT08B22-55P.pdf2.KPT08B22-55P.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute -
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume IKPT08B22-55P
KPT08B2255P
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 55
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Codul producătorului KPT08B22-55P
Diametru mare furnizat 22-55 Caracteristici Strain Relief
Descriere extinsă 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Descriere CONN PLUG 55POS W/PIN INLINE R/A
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock