KPT08B22-36S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08B22-36S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG 36POS INLINE RA SKT
Foi de date: KPT08B22-36S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT08B22-36S
Număr parc KPT08B22-36S Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN PLUG 36POS INLINE RA SKT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5704 pcs Fișa cu date KPT08B22-36S.pdf
Tensiune - evaluat 600VAC, 850VDC Introduceți atribute -
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series I, KPT
Starea RoHS Bulk Alte nume KPT08B2236S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Numărul de poziții 36
Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle Codul producătorului KPT08B22-36S
Diametru mare furnizat 22-36 Caracteristici Strain Relief
Descriere extinsă 36 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Descriere CONN PLUG 36POS INLINE RA SKT
Ratingul curent 7.5A Curent - maxim / contact Bayonet Lock