KPT08B24-61P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT08B24-61P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT08B24-61P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT08B24-61P
Număr parc KPT08B24-61P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6388 pcs Fișa cu date KPT08B24-61P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT08B24-61P
KPT08B2461P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 61 Tipul de montare Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ingress Protection - Caracteristici Strain Relief
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)