KPT02E22-41SF80
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E22-41SF80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPT02E22-41SF80.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E22-41SF80
Număr parc KPT02E22-41SF80 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4235 pcs Fișa cu date KPT02E22-41SF80.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E22-41SF80
KPT02E2241SF80
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT02E22-55PDV
KPT02E22-55PDV
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
In stoc: 765 pcs
Descarca: KPT02E22-55PDV.pdf
RFQ
KPT02E22-41S
KPT02E22-41S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 41POS SOLDER CUP