KPT02E22-41PWF80
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E22-41PWF80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Foi de date: KPT02E22-41PWF80.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E22-41PWF80
Număr parc KPT02E22-41PWF80 Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6756 pcs Fișa cu date KPT02E22-41PWF80.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E22-41PWF80
KPT02E2241PWF80
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)