KPT02E22-55PEW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E22-55PEW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT02E22-55PEW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E22-55PEW
Număr parc KPT02E22-55PEW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1509 pcs Fișa cu date KPT02E22-55PEW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E22-55PEW
KPT02E2255PEW
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 55 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
produse asemanatoare
KPT02E22-55PWDV
KPT02E22-55PWDV
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 55POS GOLD SOLDER
In stoc: 762 pcs
Descarca: KPT02E22-55PWDV.pdf
RFQ
KPT02E22-55P
KPT02E22-55P
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN RCPT 55POS BOX W/PIN