KPT02E22-36PY
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E22-36PY
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02E22-36PY.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E22-36PY
Număr parc KPT02E22-36PY Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1218 pcs Fișa cu date KPT02E22-36PY.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-36 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E22-36PY
KPT02E2236PY
Orientare Y Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 36 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)