KPT02E22-41P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E22-41P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02E22-41P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E22-41P
Număr parc KPT02E22-41P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1083 pcs Fișa cu date KPT02E22-41P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 22-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E22-41P
KPT02E2241P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 41 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A, 13A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
produse asemanatoare
KPT02E22-41PW
KPT02E22-41PW
Producători: Cannon
Descriere: KPT 41C 27#20 14#16 PIN RECP
In stoc: 1161 pcs
Descarca: KPT02E22-41PW.pdf
RFQ
KPT02E22-41PA71
KPT02E22-41PA71
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 41POS SOLDER CUP
In stoc: 1172 pcs
Descarca: KPT02E22-41PA71.pdf
RFQ
KPT02E22-36PX
KPT02E22-36PX
Descriere: CONN RCPT MALE 36POS SOLDER CUP
Descarca: KPT02E22-36PX.pdf
KPT02E22-41PA71F80
KPT02E22-41PA71F80
Descriere: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Descarca: KPT02E22-41PA71F80.pdf
KPT02E22-41PEW
KPT02E22-41PEW
Descriere: CONN RCPT MALE 41POS GOLD SOLDER