KPT02E22-36PDV
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E22-36PDV
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 36POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT02E22-36PDV.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 833 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 833 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E22-36PDV
Număr parc KPT02E22-36PDV Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 36POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 833 pcs Fișa cu date KPT02E22-36PDV.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E22-36PDV
KPT02E2236PDV
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 36 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 36 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)