KPT02E22-34PDV
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E22-34PDV
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 34POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT02E22-34PDV.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 710 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 710 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E22-34PDV
Număr parc KPT02E22-34PDV Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 34POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 710 pcs Fișa cu date KPT02E22-34PDV.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E22-34PDV
KPT02E2234PDV
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 34 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 34 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
produse asemanatoare
KPT02E22-32PX
KPT02E22-32PX
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 32POS SOLDER CUP
In stoc: 1332 pcs
Descarca: KPT02E22-32PX.pdf
RFQ
KPT02E22-36PA71F80
KPT02E22-36PA71F80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 36POS GOLD CRIMP
In stoc: 6110 pcs
Descarca: KPT02E22-36PA71F80.pdf
RFQ
KPT02E22-34P
KPT02E22-34P
Descriere: CONN RCPT MALE 34POS SOLDER CUP