KPT02E16-26PEW
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E16-26PEW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT02E16-26PEW.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E16-26PEW
Număr parc KPT02E16-26PEW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2069 pcs Fișa cu date KPT02E16-26PEW.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E16-26PEW
KPT02E1626PEW
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)