KPT02E16-26PDV
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E16-26PDV
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Foi de date: KPT02E16-26PDV.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E16-26PDV
Număr parc KPT02E16-26PDV Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 1037 pcs Fișa cu date KPT02E16-26PDV.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E16-26PDV
KPT02E1626PDV
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT02E16-26PF80
KPT02E16-26PF80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
In stoc: 3970 pcs
Descarca: KPT02E16-26PF80.pdf
RFQ
KPT02E16-23SF80
KPT02E16-23SF80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
In stoc: 5817 pcs
Descarca: KPT02E16-23SF80.pdf
RFQ
KPT02E16-26P
KPT02E16-26P
Descriere: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP