KPT02E16-26P
Prezentarea produsului
Număr parc: KPT02E16-26P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Foi de date: KPT02E16-26P.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KPT02E16-26P
Număr parc KPT02E16-26P Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2068 pcs Fișa cu date KPT02E16-26P.pdf
Voltaj 600VAC, 850VDC terminare Solder Cup
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 16-26 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie KPT
ambalare Bulk Alte nume IKPT02E16-26P
KPT02E1626P
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Numărul de poziții 26 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Ratingul curent 7.5A Contact Finisare Grosime - Împerechere 50.0µin (1.27µm)
Contact Finish - Împerechere Gold Tip conector Receptacle, Male Pins
Culoare Olive Drab
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
KPT02E16-23SF80
KPT02E16-23SF80
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD CRIMP
In stoc: 5817 pcs
Descarca: KPT02E16-23SF80.pdf
RFQ
KPT02E16-26PA206
KPT02E16-26PA206
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
In stoc: 1966 pcs
Descarca: KPT02E16-26PA206.pdf
RFQ
KPT02E16-26PEX
KPT02E16-26PEX
Descriere: CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Descarca: KPT02E16-26PEX.pdf
KPT02E16-23SW
KPT02E16-23SW
Descriere: CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP
Descarca: KPT02E16-23SW.pdf
KPT02E16-26PEW
KPT02E16-26PEW
Descarca: KPT02E16-26PEW.pdf
KPT02E16-26PDV
KPT02E16-26PDV
Descarca: KPT02E16-26PDV.pdf
KPT02E16-26PDVA206
KPT02E16-26PDVA206
Descarca: KPT02E16-26PDVA206.pdf
KPT02E16-23SA206
KPT02E16-23SA206
Producători: ITT Cannon, LLC
Descriere: CONN RCPT 23POS BOX MNT W/SKTS
Descarca: KPT02E16-23SA206.pdf
KPT02E16-23SA71
KPT02E16-23SA71
Descarca: KPT02E16-23SA71.pdf
KPT02E16-26PA71
KPT02E16-26PA71
Descarca: KPT02E16-26PA71.pdf
KPT02E16-23SEXA206
KPT02E16-23SEXA206
Descriere: CONN RCPT FMALE 23POS GOLD SLDR
Descarca: KPT02E16-23SEXA206.pdf
KPT02E16-23SEX
KPT02E16-23SEX
Descarca: KPT02E16-23SEX.pdf
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW