DDMP36H4PJK127
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMP36H4PJK127
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Foi de date: DDMP36H4PJK127.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 861 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 861 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMP36H4PJK127
Număr parc DDMP36H4PJK127 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 861 pcs Fișa cu date DDMP36H4PJK127.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 36W4
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 36 (32 + 4 Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A, 40A Tip de contact Signal and Power
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact -
Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub, Combo
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DDMP36H4PJK87
DDMP36H4PJK87
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
In stoc: 1349 pcs
Descarca: DDMP36H4PJK87.pdf
RFQ
DDMP36C4PJK127
DDMP36C4PJK127
Producători: Cannon