DDMP36H4PJ
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMP36H4PJ
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Foi de date: DDMP36H4PJ.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DDMP36H4PJ
Număr parc DDMP36H4PJ Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1417 pcs Fișa cu date DDMP36H4PJ.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 36W4
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 36 (32 + 4 Power)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A, 40A Tip de contact Signal and Power
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact -
Contactați Finish Thickness Flash Contactați Finish Gold
Tip conector Plug, Male Pins Stilul conectorului D-Sub, Combo
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DDMP36H4PJK127
DDMP36H4PJK127
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
In stoc: 861 pcs
Descarca: DDMP36H4PJK127.pdf
RFQ
DDMP36H4SHK126
DDMP36H4SHK126
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 36POS R/A SOLDER
In stoc: 1248 pcs
Descarca: DDMP36H4SHK126.pdf
RFQ
DDMP36H4PJK87
DDMP36H4PJK87