DDMP36C4PJK127
Prezentarea produsului
Număr parc: DDMP36C4PJK127
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER
Foi de date: DDMP36C4PJK127.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 670 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 670 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDMP36C4PJK127
Număr parc DDMP36C4PJK127 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 670 pcs Fișa cu date DDMP36C4PJK127.pdf
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D) - 36W4
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 36 (32 + 4 Coax)
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 5A, 7.5A Tip de contact Coax and Signal