DDM50S179A
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM50S179A
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50POS
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 649 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DDM50S179A
Număr parc DDM50S179A Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 50POS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 649 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare - Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDDM50S179A
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 3
Numărul de poziții 50 Tipul de montare -
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică - Caracteristici -
descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness -
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DDM50S1A0N
DDM50S1A0N
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
In stoc: 3602 pcs
Descarca: DDM50S1A0N.pdf
RFQ
DDM50S1AFNA191A197
DDM50S1AFNA191A197
Producători: Cannon