DDM50S0L2
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM50S0L2
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DDM50S0L2
Număr parc DDM50S0L2 Producător Cannon
cantitate valabila 4123 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal