DDM50S0L2A191
Prezentarea produsului
Număr parc: DDM50S0L2A191
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DDM50S0L2A191
Număr parc DDM50S0L2A191 Producător Cannon
cantitate valabila 3402 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj -
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 5 (DD, D)
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 3 Numărul de poziții 50
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Caracteristici - descriere detaliata 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal
Materiale de contact Copper Alloy Formular de contact Machined
Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Contactați Finish Gold
Tip conector Receptacle, Female Sockets Stilul conectorului D-Sub
Culoare Black Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DDM50S1A5NA191A197
DDM50S1A5NA191A197
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
In stoc: 6869 pcs
Descarca:
RFQ
DDM50S0L4
DDM50S0L4
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 50P PNL MNT SLDR
In stoc: 4458 pcs
Descarca:
RFQ
DDM50S
DDM50S
Descriere: DSUB 50 F SOD G ZINC
DDM50S1A0N
DDM50S1A0N
Descarca: DDM50S1A0N.pdf
DDM50S0L4A191
DDM50S0L4A191
Producători: Bel
Descriere: DSUB 50 F SOD G30 ZINC