DCMY27W2SA191A197
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMY27W2SA191A197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Foi de date: 1.DCMY27W2SA191A197.pdf2.DCMY27W2SA191A197.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DCMY27W2SA191A197
Număr parc DCMY27W2SA191A197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3564 pcs Fișa cu date 1.DCMY27W2SA191A197.pdf2.DCMY27W2SA191A197.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 27W2
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCMY27W2SA191A197
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 27 (25 + 2 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included) Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact - Contactați Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contactați Finish Gold Tip conector Receptacle, Female Sockets
Stilul conectorului D-Sub, Combo Culoare Black
Spațierea spatelui -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DCMY37SA156
DCMY37SA156
Producători: Bel
Descriere: DSUB 37 F SOD D FLOA G50 ZIN
In stoc: 960 pcs
Descarca:
RFQ
DCMY37PNM
DCMY37PNM
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
In stoc: 3771 pcs
Descarca:
RFQ
DCMY27W2SA191
DCMY27W2SA191
Producători: Cannon
Descriere: CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
In stoc: 3314 pcs
Descarca: DCMY27W2SA191.pdf
DCMY27W2S
DCMY27W2S