DCMY25W3SA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMY25W3SA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Foi de date: 1.DCMY25W3SA197.pdf2.DCMY25W3SA197.pdf
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMY25W3SA197
Număr parc DCMY25W3SA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4540 pcs Fișa cu date 1.DCMY25W3SA197.pdf2.DCMY25W3SA197.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 25W3
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 25 (22 + 3 Coax or Power)
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)