DCMY37PNMK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMY37PNMK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Foi de date: DCMY37PNMK52.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 462 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMY37PNMK52
Număr parc DCMY37PNMK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 462 pcs Fișa cu date DCMY37PNMK52.pdf
Sârmă ecartament 20-28 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C)
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCMY37PNMK52
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 37 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici -
descriere detaliata 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A