DCMK21WA4SA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMK21WA4SA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT
Foi de date: DCMK21WA4SA197.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMK21WA4SA197
Număr parc DCMK21WA4SA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 21POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 8554 pcs Fișa cu date DCMK21WA4SA197.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 21WA4
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCMK21WA4SA197
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 21 (17 + 4 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 21 (17 + 4 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A