DCMK13W6S
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMK13W6S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Foi de date: DCMK13W6S.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMK13W6S
Număr parc DCMK13W6S Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 11154 pcs Fișa cu date DCMK13W6S.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 13W6
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCMK13W6S
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 13 (7 + 6 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 13 (7 + 6 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A