DCMK17W5SA197
Prezentarea produsului
Număr parc: DCMK17W5SA197
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Foi de date: DCMK17W5SA197.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCMK17W5SA197
Număr parc DCMK17W5SA197 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 7142 pcs Fișa cu date DCMK17W5SA197.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 17W5
Materialul Shell, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCMK17W5SA197
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 17 (12 + 5 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 17 (12 + 5 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A