DCM27W2SNMBK52
Prezentarea produsului
Număr parc: DCM27W2SNMBK52
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Foi de date: 1.DCM27W2SNMBK52.pdf2.DCM27W2SNMBK52.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 281 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 281 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCM27W2SNMBK52
Număr parc DCM27W2SNMBK52 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 281 pcs Fișa cu date 1.DCM27W2SNMBK52.pdf2.DCM27W2SNMBK52.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 27W2
Materialul Shell, Finish Brass, Gold Plated Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 27 (25 + 2 Coax or Power)
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)