DCM27W2SA222
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DCM27W2SA222
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Foi de date: 1.DCM27W2SA222.pdf2.DCM27W2SA222.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DCM27W2SA222
Număr parc DCM27W2SA222 Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3703 pcs Fișa cu date 1.DCM27W2SA222.pdf2.DCM27W2SA222.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 27W2
Materialul Shell, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Alte nume IDCM27W2SA222
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de rânduri 2
Numărul de poziții 27 (25 + 2 Coax or Power) Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Materialul carcasei Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Shielded
descriere detaliata 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A