DCM27W2SNM
Prezentarea produsului
Număr parc: DCM27W2SNM
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Foi de date: DCM27W2SNM.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 322 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 322 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DCM27W2SNM
Număr parc DCM27W2SNM Producător Cannon
Descriere CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 322 pcs Fișa cu date DCM27W2SNM.pdf
Sârmă ecartament 8-26 AWG Voltaj -
terminare Solder Cup Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 4 (DC, C) - 27W2
Materialul Shell, Finish Brass Serie Combo D®, D*M
ambalare Bulk Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 27 (25 + 2 Coax or Power)
Tipul de montare Panel Mount Material Inflamabilitate UL94 V-0
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ratingul curent 7.5A Tip de contact Signal and Coax or Power (Not Included)