SWM6-12-NH-I38
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-NH-I38 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWM6-12-NH-I38
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Foi de date: SWM6-12-NH-I38.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWM6-12-NH-I38
Număr parc SWM6-12-NH-I38 Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT 12V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 10095 pcs Fișa cu date SWM6-12-NH-I38.pdf
Tensiune - ieșire 12V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 2.19" L x 1.07" W x 1.46" H (55.6mm x 27.1mm x 37.2mm) Serie SWM6-N-USB (6W)
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 6W
Polarizare - Conector de ieșire USB A Receptacle
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI descriere detaliata 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Lungimea cablurilor -