SWM6-12-EV-MUB
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-EV-MUB Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWM6-12-EV-MUB
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Foi de date: SWM6-12-EV-MUB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SWM6-12-EV-MUB
Număr parc SWM6-12-EV-MUB Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT 12V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13045 pcs Fișa cu date SWM6-12-EV-MUB.pdf
Tensiune - ieșire 12V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm) Serie SWM6-E (6W)
Regiunea utilizată Europe Putere (Wați) 6W
Polarizare - Conector de ieșire USB Micro
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare CEE 7/16 Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI, CoC Tier 2 descriere detaliata 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Lungimea cablurilor 59" (1.50m)