SWM6-12-NH-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-NH-P5R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SWM6-12-NH-P5R
Producator / Marca: CUI, Inc.
Descrierea produsului AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Foi de date: SWM6-12-NH-P5R.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SWM6-12-NH-P5R
Număr parc SWM6-12-NH-P5R Producător CUI, Inc.
Descriere AC/DC WALL MOUNT 12V 6W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 12392 pcs Fișa cu date SWM6-12-NH-P5R.pdf
Tensiune - ieșire 12V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm) Serie SWM6-N (6W)
Regiunea utilizată North America Putere (Wați) 6W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 40°C Nu consumați energie de încărcare 100mW (Max)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip de introducere Fixed Blade
Conector de intrare NEMA 1-15P Formă Wall Mount
Eficienţă Level VI descriere detaliata 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Curent - Ieșire (Max) 500mA Lungimea cablurilor 59" (1.50m)
Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SWM6-12-NV-MUB
SWM6-12-NV-MUB
Producători: CUI, Inc.
Descriere: AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
In stoc: 9938 pcs
Descarca: SWM6-12-NV-MUB.pdf
RFQ
SWM6-12-NH-P5
SWM6-12-NH-P5
Producători: CUI, Inc.